Τρίτο και καταϊδρωμένο, καλοκαιρινό τεύχος, το οποιο κυκλοφόρησε στα μέσα Ιουλίου του ’11 στο πάρτυ του Π&Ο στο Λυκαβυτό. Δε φτάνει που χάσαμε το πάρτυ και το λάιβ σόου του Alex C, αυτό κι αν αργήσαμε να το πάρουμε στα χέρια μας -Τα σχολεία είχαν κλείσει εδώ και καιρό. Περνάγαμε όμορφα στην κατασκήνωση. Και τα πρωινά, όταν βγαίναμε στα βαθυά, ακόμα περισσότερο αφότου σκοτείνιαζε. Αυτές οι νύχτες πέρασαν και το Π&Ο δεν έχει δωσει σημεία ζωής από τότε. Μὴ κλαίετε· οὐκ ἀπέθανεν, ἀλλὰ καθεύδει (κατα Λουκάν 8:52).
![p&o-poster2011A Αφίσα του Πουστιά και Όλεθρος πάρτυ (16.07.2011)](https://fanzines.gr/wp-content/uploads/sites/8/2012/05/po-poster2011A.jpg)
Στοιχεία έκδοσης
Πουστιά και Όλεθρος #3 / Ιούλιος 2011 / 36 σελίδες / Α5 / Ψηφιακή εκτύπωση (;) / ; αντίτυπα.
Διανομή
Απευθυνθείτε στην εκδοτική ομάδα: http://poustia.tumblr.com/